polyfunkčný projekt

Vytvorili sme administratívne priestory vysokej kvality, v ktorých sídli viacero medzinárodných spoločností, ako napríklad Accenture, SAP či UniCredit bank. Ako hlavné atribúty projektu sme zvolili predovšetkým účelovosť a čisté línie.

dostatok
príležitostí

Navrhnutý bol tak, aby zamestnancom poskytol čo najefektívnejšie prostredie pre prácu a zároveň im ponúkol dostatok príležitostí na oddych. Na prízemí nájdete pobočku banky, reštaurácie, bistrá, potraviny a ďalšie menšie obchodné prevádzky.

efektívne prostredie

Business Center V
Business Center V
Bratislava Business Center V
  • Typ: Administratívna budova
  • Poloha: Plynárenská ulica, Bratislava, Slovensko
  • Zastavaná plocha: 68,600 m2
  • Začiatok výstavby: 2000
  • Koniec výstavby: 2004
  • Architektonický návrh: Ateliér Ivan Kubík

BBC 5 je budova o ktorej, vzhľadom na jej 10 ročnú existenciu, môžeme povedať, že je preverená časom. Jej plná obsadenosť je dôkazom toho, že nájomcovia nepreferujú iba nové, ale aj etablované nehnuteľnosti. Samotná štvrť, kde sa BBC 5 nachádza má svoj špecifický genius loci. Ten sme v prípade našej budovy podporili novými plochami ako napr. zelená strecha na budove alebo zrekonštruovaná piazza.

CBRE and Wood & Company Real Estate, BBC5

Naši zamestnanci sú pre nás tým najcennejším aktívom. Preto sa aj prostredníctvom pracovného prostredia snažíme prispievať k ich spokojnosti, podporovať ich v spolupráci a podnecovať inovácie. Spolu s BBC 5 sa nám darí prinášať riešenia, ktoré nám tieto naše ambície pomáhajú napĺňať. Jedným z príkladov je nedávne prerobenie nevyužívanej strechy na zelenú terasu, na ktorej organizujeme letné grilovačky, kde môžu kolegovia pracovať, stretávať sa alebo si len tak vypiť kávičku a oddýchnuť si.

Accenture