Naše projekty
Bratislava Business Center V
  • Typ: administratívna budova
  • Poloha: Plynárenská ulica, Bratislava, Slovensko
  • Zastavaná plocha: 68 600 m2
  • Začiatok výstavby: 2000
  • Koniec výstavby: 2004
  • Architekt: Ateliér Ivan Kubík

BBC V

Dostatok príležitostí

Vytvorili sme administratívne priestory vysokej kvality, v ktorých sídli viacero medzinárodných spoločností, ako napríklad Accenture, SAP či UniCredit Bank. Ako hlavné atribúty projektu sme zvolili predovšetkým účelovosť a čisté línie. 

3 384 m2

prenajímateľnej plochy

na jednom podlaží

3

navzájom prepojené bloky

BBC V

Biznis centrum

Navrhnuté bolo tak, aby zamestnancom poskytlo čo najefektívnejšie prostredie na prácu a zároveň im ponúklo dostatok príležitostí na oddych.Na prízemí nájdete pobočku banky, reštaurácie, bistrá, potraviny

a ďalšie menšie obchodné prevádzky.

Nájomca BBC V

„Naši zamestnanci sú pre nás tým najcennejším aktívom. Preto sa aj prostredníctvom pracovného prostredia snažíme prispievať k ich spokojnosti, podporovať ich v spolupráci a podnecovať inovácie. Spolu s BBC 5 sa nám darí prinášať riešenia, ktoré nám tieto naše ambície pomáhajú napĺňať. Jedným z príkladov je nedávne prerobenie nevyužívanej strechy na zelenú terasu, na ktorej organizujeme letné grilovačky, kde môžu kolegovia pracovať, stretávať sa alebo si len tak vypiť kávičku a oddýchnuť si.“

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.