Naše projekty
Podchod Trnavské mýto
 • Typ: podchod s retailom a službami
 • Poloha: Trnavské mýto, Bratislava, Slovensko
 • Prenajímateľná plocha: 1458 m2
 • Počet prevádzok: 16
 • Začiatok rekonštrukcie: október 2017
 • Koniec rekonštrukcie: august 2018
 • Architekt: Ateliér Ivan Kubík

Podchod Trnavské mýto

Pre obyvateľov Bratislavy

K Trnavskému mýtu cítime prirodzenú zodpovednosť už od čias, keď sme realizovali multifunkčný projekt Central. Revitalizácia podchodu Trnavské mýto je podľa nás výbornou ukážkou spolupráce hlavného mesta
a súkromného investora, z ktorej profitujú predovšetkým obyvatelia mesta a jeho návštevníci.

7

vyčistených a zrenovovaných vstupov

Spolupráca

s hlavným mestom Bratislava

Podchod Trnavské mýto

Multifunkčné využitie

Revitalizácia podchodu okrem estetickej kvality priniesla so sebou nové multifunkčné využitie, bezbariérovosť a bezpečnosť. Pribudli nové eskalátory a výťahy, bezpečnostná služba a kamerový systém 24/7, nové verejné toalety, služby a obchodné prevádzky. Okrem prác v podchode sa realizovali aj práce na povrchu s cieľom úpravy celého priestoru Trnavského mýta. Išlo najmä o práce zamerané na vyčistenie okolia všetkých 7 vstupov, vrátane ich renovácie, ďalej opravu povrchu chodníkov v priestore Trnavského mýta, vybudovanie bezbariérového prístupu k električkovým nástupištiam od zastávky MHD Krížna/Levická či obnovu zelene a renováciu zábradlia.

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.  Mám záujem o:

  Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.