Spoločnosť IMMOCAP poskytla mestskej časti Nové Mesto objekt Domu odborov Istropolisu ako jednu z odberných lokalít na celoplošné testovanie. V Istropolise budú zriadené tri odberné miesta v interiéroch.

„Istropolis má výbornú dopravnú dostupnosť a vhodnú veľkosť v rámci Bratislavy a preto sme ako zodpovedný developer radi vyhoveli mestskej časti Nové Mesto, keď nás oslovila. Veríme, že aj týmto krokom prispejeme k zvládnutiu situácie s COVID-19, aby sa naše životy opäť vrátili do normálu, “ povedal Martin Šramko, CEO spoločnosti IMMOCAP.

https://www.bakurier.sk/aktualne-dianie/clanok-v-istropolise-budu-pre-bratislavcanov-pripravene-tri-odberne-miesta-na-testovanie

 

IMMOCAP
29.10.2020
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.