Sme presvedčení, že všetky deti by mali mať rovnaké právo rozvíjať svoj talent, a preto sme podporili fond Divé maky, ktorého cieľom je poskytovať kontinuálnu pomoc deťom zo znevýhodneného prostredia.

Všetci sme sa v týchto dňoch ocitli izolácii. Ale sú deti, ktoré v nej žijú neustále. Nemôžu rozvíjať svoj talent, nemôžu pracovať na svojej budúcnosti, nemajú možnosti, ktoré my ostatní považujeme za prirodzené. Fond Divé maky vznikol pre to, aby to zmenil. Príbehy troch štipendistov Divých makov, ktorí sa stali tvárami kampane, vám ukážu, ako málo stačí, aby talentované rómske deti nezostali v izolácii.

Prečítajte si viac: https://www.webnoviny.sk/talentovane-romske-deti-a-mladez-nechcu-byt-v-izolacii-pomoct-im-ma-novy-fond-dive-maky/

IMMOCAP
09.11.2020
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.