Nový bratislavský administratívny komplex Lakeside Park 02, ktorý vznikol v spolupráci spoločností Immocap a WOOD&Company, získal až dve prestížne ocenenia v ankete CIJ Awards – Best office development a Best new office tenant lease transaction.

„Lakeside Park 02 je výnimočný projekt. Trhu komerčných realít ukázal, že flexibilitou a inováciami sa dá dosiahnuť úspech aj v krízových či pandemických časoch. Tieto ocenenia nám to len potvrdili a som veľmi pyšný na náš skvelý tím,” povedal Martin Šramko, CEO spoločnosti Immocap.

„Každý, kto za posledné 2 roky niečo staval, asi dá za pravdu, že to bolo dosť náročné obdobie. Aj preto si toto ocenenie mimoriadne vážime. Lakeside park 02 začal písať mimoriadne úspešný príbeh a teším sa, že WOOD&Company sú jeho súčasťou,” skonštatoval investičný riaditeľ WOOD&Company Martin Šmigura.

zdroj: IMMOCAP

Prestížna anketa CIJ Awards má na Slovensku už 18-ročnú tradíciu v oceňovaní tých najúspešnejších v oblasti realít. Okrem odbornej poroty sa do hlasovania o najlepšie komerčné projekty môže zapojiť aj verejnosť. Projekty sú oceňované v šiestich hlavných kategóriách: development, transakcie, manažment, služby, environment, grand finale.

Lakeside Park 02 na trh prináša 14 370 m2 energeticky efektívnych kancelárskych plôch s najmodernejším štandardom na 12 poschodiach s výhľadom na panorámu Malých Karpát a jazero Kuchajda. Projekt vyniká najmä svojím udržateľným konceptom a viacerými technologickými inováciami. Medzi firmami, ktoré tu budú sídliť, sú spoločnosti ako Plzeňský Prazdroj, Innovatrics, Zľava Dňa, Reming Consult, Etops, DaneTax, Malina, UP Slovensko a Adifex.

IMMOCAP
24.11.2022
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.