Odovzdaním hrubej stavby sa projekt Lakeside Park 02 úspešne priblížil k dokončeniu. Stavba s titulom prvej anti-COVID kancelárskej budovy na Slovensku dosiahla svoju plnú výšku. Týmto dôležitým krokom sa priblížil termín odovzdania moderných priestorov novým nájomcom, medzi ktorými nechýba napr. Plzeňský Prazdroj. Hrubú stavbu realizovala spoločnosť  Skanska, s prácami teraz v plnom rozsahu pokračuje japonská spoločnosť Takenaka, ktorá zastreší výstavbu až do finálnej podoby.

Lakeside Park 02 od spoločností ImmocapWOOD & Company je o krok bližšie k ukončeniu stavby, ktoré je naplánované na druhý kvartál 2022.Hrubú stavbu realizovala spoločnosť Skanska a pomyselnú štafetu aktuálne prevzala svetoznáma spoločnosť Takenaka, ktorá ako generálny dodávateľ profesií prináša do projektu povestnú japonskú disciplínu a efektivitu. „Dokončenie hrubej stavby je významným míľnikom a my sme radi, že sa úspešne a v súlade s časovým harmonogramom posúvame do ďalšej etapy výstavby. Lakeside Park 02 prináša nadštandardné riešenia v oblasti ochrany zdravia, či udržateľnosti, ktoré oslovili aj prvých nájomcov,“ priblížil generálny riaditeľ spoločnosti Immocap Martin Šramko. Jedným z nich je spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, ktorá si už teraz zvolila budovu sa svoje budúce sídlo.

Okrem rozvíjajúcej sa lokality a vynikajúcej dostupnosti projektu, rozhodla aj flexibilita a prispôsobenie pracovných priestorov, ktoré odráža meniaci sa svet práce. Kancelársky projekt bude vďaka najmodernejším systémom vzduchotechniky, či bezdotykovým technológiám prvou anti-COVID budovou na Slovensku a predstavuje budúcnosť office priestorov v hlavnom meste.

ANTI-COVID TECHNOLÓGIE V LAKESIDE PARK 02

  • - vzduchotechnika s doskovou rekuperáciou
  • - dezinfekcia vzduchu zvlhčovačmi s koloidným striebrom
  • - otvárateľné okná, CO2 senzory v konferenčných miestnostiach
  • - bezdotykové ovládanie výťahov

„Budova Lakeside Park 02 je pre nás prvým projektom, na ktorom pracujeme so spoločnosťou Immocap. Po dokončení bude lokalita pri Kuchajde opäť o niečo atraktívnejšia nielen pre nájomcov, ale aj pre návštevníkov. Okrem rozšírenia ponuky obchodných a gastro prevádzok k tomu prispeje aj parková úprava pred budovou a priestor na menšie komunitné akcie,“ hovorí investičný riaditeľ spoločnosti WOOD & Company Martin Šmigura.

Lakeside park 02 je prvou anti-covid kancelárskou budovou na Slovensku.

Výstavba administratívnej budovy Lakeside Park 02 sa začala koncom februára 2020 a ukončenie je naplánované na druhá kvartál 2022. Projekt prinesie  14 370 m2 kancelárskych priestorov na 13 podlažiach s výhľadom na panorámu Malých Karpát a jazero Kuchajda. Na komfort užívateľov sa prihliada nielen v interiéri, ale aj v exteriéri, ktorý sa zvýši vďaka verejným priestorom v podobe zeleného parku a veľkého cyklozázemia. Lakeside Park 02 počíta aj s vybudovaním 310 parkovacích miest na 3 podzemných podlažiach a s novými parkovacími kapacitami pred budovou.

IMMOCAP
19.10.2021
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.