• BRATISLAVA – Absolútnym víťazom 8. ročníka súťaže Office roka sa stala developerská spoločnosť Immocap so svojimi novými priestormi v administratívnej budove The Mill. Meno hlavného víťaza aj ďalšie úspešné projekty vo viacerých kategóriách ohlásil organizátor CBRE, ktorý súťaž zastrešuje.

O víťazovi prestížnej ankety rozhodla odborná porota v zložení Peter Gróf, Milena Bobeková, Veronika Kotradyová, Lukáš Kordík a Michal Matloň. Porota posudzovala najmä technologickú vyspelosť priestorov, dizajn, súlad s filozofiou používateľa a praktickosť navrhnutých riešení.

Stať sa absolútnym víťazom súťaže Office roka 2023 je u nás v Immocape veľkým dôvodom na radosť. Nové priestory pre prácu sme tvorili v kolektíve spoločne tak, aby reálne odrážali náš každodenný život, bežné fungovanie, situácie a potreby konkrétnych ľudí vo firme. Ocenenie nás teší o to viac, že office máme v našej administratívnej budove The Mill na Mlynských nivách, ktorá sa podľa mnohých stala ozdobou celého bulváru. Zároveň cenu vnímam aj ako potvrdenie našej snahy tvoriť kvalitné priestory pre prácu bez kompromisov. Úspech sa neodráža len v oceneniach, ale aj v komerčnom úspechu – The Mill bol prakticky kompletne obsadený už pred kolaudáciou,“ povedal po zisku prestížneho ocenenia CEO Immocapu Martin Šramko. Autorsky sa pod dizajn interiérov Immocapu podpísal ateliér Zeit Architects.

zdroj: IMMOCAP

Organizátor súťaže tiež ocenil zaujímavé projekty v štyroch kategóriách. Cenu Zdravá kancelária získala spoločnosť GoodRequest, Kancelária ako DNA firma putovala Slovenským elektrárňam, Inovatívna kancelária patrí Kistler Group a špeciálnu cenu poroty získali Abrama architekti.

Kontakt pre médiá:

Martina Jamrichová, Riaditeľka komunikácie
Tel.: +421 949 020 903
e-mail: martina.jamrichova@immocap.sk

IMMOCAP
31.05.2024
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.