Administratívny projekt The Mill, ktorý vyrastá na vznikajúcom biznis bulvári Mlynské nivy, zaujme aj nadštandardnými možnosťami pre zdravý životný štýl nájomcov.

Budova inšpirovaná niekdajším parným mlynom prinesie novú energiu pre plány nájomcov, no zároveň sa stane aj akcelerátorom ich zdravého životného štýlu. The Mill bude dostupný bicyklom rovnako jednoducho ako peši alebo autom.

The Mill bude priateľský k cyklistom

Budúci nájomcovia sa môžu tešiť na kompletné cyklistické zázemie so šatňami, odvetrávanými skrinkami, samostatnými sprchami a 128 parkovacími miestami pre bezpečné uloženie bicyklov. Do budovy sa cyklisti dostanú bez prekážok, samostatným bike-friendly vstupom. Pre udržateľný spôsob dopravy tak vytvoríme tie najlepšie možné podmienky.

zdroj: IMMOCAP

„Aktívny a zdravý životný štýl máme v DNA. Preto chceme každým projektom vytvárať čo najlepšie podmienky pre zdravie ľudí v našich budovách. V The Mill dáme priestor aj modernému cyklistickému zázemiu a riešeniam, s ktorými bude podpora wellbeingu úplne prirodzenou súčasťou pracovného dňa,” povedal Jakub Gossányi, riaditeľ developmentu IMMOCAP.

 

Náš kancelársky projekt The Mill prinesie do biznis lokality Mlynských nív 25-tisíc metrov štvorcových prenajímateľnej plochy na 17 podlažiach. S fasádou navrhnutou štúdiom DKLN, víťazom medzinárodnej architektonickej súťaže, sa budova stane dominantou celého okolia. Atraktívnosť tohto projektu však zďaleka nekončí pri téme dizajnu.

zdroj: IMMOCAP

Možnosti pre zdravie: V budove a jej blízkosti

Priaznivú klímu pre wellbeing nájomcov budú dotvárať zelené terasy na streche, kvalitné priľahlé verejné priestranstvá či 3 blízke fitness centrá. V budove peši dostupnej z centra budú kvalitu vzduchu kontrolovať snímače CO2. „Pri navrhovaní projektov vždy chceme zájsť nad rámec bežných očakávaní, aby sme stavali budovy priateľské k zdravému životnému štýlu nájomcov. The Mill bude príkladom tejto našej filozofie, ktorú presadzujeme aj pri ďalších projektoch,“ dodáva Jakub Gossányi.

S dostavbou The Mill, ktorá je naplánovaná na záver roka 2023, čaká Mlynské nivy zelenšia budúcnosť. Udržateľnú prevádzku The Mill podčiarkne certifikát zelenej budovy LEED GOLD. Viac o projekte zistíte na tomto odkaze.

IMMOCAP
23.02.2023
Na začiatok

Viac o iných projektoch

Kontakt

Radi sa s vami
stretneme.
Nielen víziou

Rovnako ako na inovatívnych a ekologických riešeniach nám záleží aj na priateľskom prístupe ku všetkým ľuďom, ktorých pri práci stretávame. Za každých okolností sme vaším spoľahlivým partnerom.    Mám záujem o:

    Súhlasím so spracovaním uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.